ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
27 Maj 2013, 21:07
Kalejdoskop
Autor Wiadomość
AnnaE

Wysłany: 7 Maj 2013, 15:48   

Dioskur napisał/a:
Jakie by nie były motywy postępowania pana mecenasa Rogalskiego, to jedno jest pewne: żaden poważny i szanujący się człowiek, nie skorzysta już z jego usług jako prawnika.

Nie wiadomo. Może mieć teraz niebywałe powodzenie.
Kto wie, co nas czeka w najbliższym czasie.
Jak mawiają górale, i w piekle dobrze mieć stryjka.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 7 Maj 2013, 16:41   

Coltrane napisał/a:
Kto zna treść Mein-Kampf, ten wie, że Hitler miał dalekosiężne plany - plany podboju Słowian, którzy dla niego Hitlerka byli ludźmi II kategorii, czyli bydłem.

Nikt tego nie neguje, ale nie może być usprawiedliwieniem tchórzostwa, jakim się przedwojenna władza okryła, ratując swoje tyłki ucieczką, pozostawiając Polskę na łaskę i niełaskę agresorów.Jaki był sens wojennej retoryki względem Hitlera, jeżeli ten posiadał miażdżąca przewagę militarną?
Lepiej nam bylo wejść z nim w sojusz przeciw Rosji, wtedy działania wojenne oddalone by były od granic RP a Hitler wskutek strat wojennych, nie mógłby zrealizować swojego planu zagłady Słowian. Wcześniej czy później zostałby zlikwidowany jak nie przez zewnętrzny zamach, to rodzimy. Wskutek polityki władz II RP mieliśmy na raz dwóch potężnych agresorów przeciw sobie. Jakim sojusznikiem jest Anglia, mogliśmy się przekonać podczas powstania styczniowego. Anglia to pierwszy judziciel, za przyczyną którego Polacy wykrwawiali się w powstaniach, zamiast realnie patrzeć na układ sił.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 7 Maj 2013, 19:15   

Polacy, Słowianie i Patrioci!

Dział Gadu-Gadu staje się głównym salonem tego Forum i wesołość mnie nie opuszcza widząc u mnie dwukrotne ciecie cenzorskiej brzytwy. Cos ta Prawda Prawda nie może wyzwolić niewolników z [słuszna moderacja].
Ostatnio zmieniony przez AnnaE 7 Maj 2013, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Endek
Józef

Wysłany: 8 Maj 2013, 13:35   

Michaś napisał/a:
Ostatnio zmieniony przez AnnaE Wczoraj 20:18, w całości zmieniany 1 raz

Komentarz po kastracji cenzorskiej jest komentarzem cenzora a nie autora.
Wolę oryginał.
Czas pakować manatki i pozostawić samych sobie, niereformowalnych wyznawców sekty Jarosława K.

Coltrane

Wysłany: 8 Maj 2013, 20:59   

Endek napisał/a:
Czas pakować manatki i pozostawić samych sobie, niereformowalnych wyznawców sekty Jarosława K.

Sekta Jarosława K. sekta smoleńska, sekta z Krakowskiego Przedmieścia ... Same sekty :-D Aha, jeszcze niereformowalna sekta posoborowa itd. itd.

My nie jesteśmy własnością Jarosława K. ani PiS-u. To że aktualnie popieramy, nie oznacza, że jesteśmy wielkimi fanami tej formacji. Moje poparcie jest warunkowe. Jeśli tylko pojawi się polski Orban, który zrobi porządek w Polsce, natychmiast otrzyma moje poparcie. A dopóki nie ma, to pozostaje popieranie formacji znanej pod nazwą PiS. Nie jest ona idealna, nie wiadomo też ilu tam jest jeszcze Kluzików i Poncyliuszów. Dzisiaj niczego nie można być pewnym. Mamy przykład Romcia Giertycha, który zdradził ideały narodowe, i przystąpił do antypolskiej formacji PO.

Co do kastracji cenzorskich, to z tego co widzę, to Anna wykastrowała niecenzuralne słowa jak np. "ścierwojady". Wiem że Wam te słowa nie przeszkadzają, że bez tych słów nie potraficie napisać coś sensownego, szczególnie dotyczy to Michasiowatego. Poza tym niczego tam nie zmieniała.

W sumie to można było pozostawić te słowa, aby pokazać jakim językiem posługują się ci, co mienią się patriotami, narodowcami etc. Mielibyśmy wówczas pełniejszy obraz "narodowców".
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 10 Maj 2013, 15:59   

Ukazywanie oblicza bezbożnego i wulgarnego[słuszna moderacja] jest tu zakazane, co sugeruje, iż w dystrykcie objętym colcikową władzą ochronie podlegają potwory plugawiące osobę papieża Franciszka.
Ostatnio zmieniony przez AnnaE 27 Maj 2013, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  

Coltrane

Wysłany: 10 Maj 2013, 20:33   

Michaś napisał/a:
Ukazywanie oblicza bezbożnego i wulgarnego babozwierzaka jest tu zakazane, co sugeruje, iż w dystrykcie objętym colcikową władzą ochronie podlegają potwory plugawiące osobę papieża Franciszka.

Dlaczego jesteś takim hipokrytą i obłudnikiem ? Jeszcze nie tak dawno sami opluwaliście Papieża Franciszka, i to dosłownie zaraz po jego wyborze na Papieża. A teraz raptem stałeś się jego wielkim obrońcą. To po pierwsze.

A po drugie, źle to ująłeś. Tu nie chodzi o to, że coś jest zakazane. My nie chcemy, aby ktoś tu zamieszczał zdjęcia z babą trzymającą w łapach sztucznego penisa. Jak ktoś uważa, że nie ma w tym nic złego, że umieszczenie takiego zdjęcia to żadne przestępstwo, OK, jego sprawa - ale nie musi zamieszczać tych zdjęć tutaj na naszym forum. Ja uznałem to zdjęcie za nieetyczne, i dlatego je usunąłem. Nie jest to więc kwestia jakichś zakazów, czy jeszcze czegoś, tylko kwestia kultury osobistej. Wystarczy, że w internecie pełno jest zdjęć tego typu, i nikogo już to nie razi. Ja proponuję, aby takich zdjęć tu na forum nie umieszczać.

Nie wiem czy jasno się wyraziłem. Jak masz jakieś wątpliwości, to pytaj - chętnie udzielę bardziej satysfakcjonującego wyjaśnienia. :->
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 10 Maj 2013, 22:19   

Wielka Miłość do [słuszna moderacja] Franciszka nigdy mnie nie dopadnie, ale nawet koszernego i obrzezanego człowieka nazywać członkiem,

nawet liczac dodatnie i ujemne plusy

[słuszna moderacja]

[słuszna moderacja]
Jakie treści mogą zawierać seriale, „królowej polskich seriali”, która nie identyfikuje się z chrześcijaństwem? Nie traktuje chrześcijaństwa jako fundamentu naszego życia, ale robi seriale dla chrześcijan.. Żeby miliony ludzi wychowane w innej tradycji oglądały z sympatia homoseksualistów, rozwodników, ludzi żyjących w związkach pozamałżeńskich i wymieniających się pomiędzy sobą przy każdej okazji.. To jest ”liberalny” świat pani Ilony łepkowskiej - „królowej polskich seriali”.. Ale czy one są polskie? No pewnie, ze nie są polskie, bo nie maja nic wspólnego mentalnie z Polska. Są obce świadomościowo Polsce i Polakom, ale mówione po polsku.. I komuś może się wydawać, ze są polskie.

Ale mają przyzwolenie na milionową emisje.. Kto pozwala robić wodę z mózgów milionom Polakom? Jaki jest cel niszczenia tradycyjnej rodziny, Kościoła, tradycyjnych stosunków pomiędzy ludźmi? Ośmieszania księdza, biskupa, tradycyjnej wsi.. Zresztą ośmieszania każdego, kto nie myśli ”liberalnie” - nie jest trendy, i nie nadstawia się wszystkim dookoła.. Nie zmienia partnerów, nie wychwala homoseksualizmu pod niebiosa, kieruje się w życiu nauczeniem Kościoła Powszechnego i stara się żyć przyzwoicie - tak jak mu przeciwnik, czyli państwo - pozwala.. To ma być nowy ład medialny, nowe stereotypy, bo stare są złe, trzeba je wyrzucić na śmietnik.. Choć się sprawdziły przez wieki.. Ale będą nowe stereotypy lansowane przez partnerkę pana Czesława Bieleckiego - architekta, panią Ilonę łepkowską, nie związaną z „prawicą” - tak jak pan Czesław Bielecki.. Ona jest naprawdę architektem nowych prądów, które powoli zalewają nas i nasze dzieci.. Aż nas w końcu zaleje krew.. W chrześcijańskim kraju, jakieś antychrześcijańskie wybryki – i to na dużą skale.

Kinomaniacy i poczciwi oglądacze serialowych wypełniaczy marnowanego czasu, Weresniak z Lepkowska & consortes po miłosnym M podpisali kontrakt na reemigracyjną agitkę z miłosnym zapętleniem czterowymiarowego węzła nowo-gordyjskiego, którego próbami rozplatania w klimacie polityczno-poprawnościowych celebracji będą nas łaskotać i epatować wciskając do podświadomości tezy ukryte w tajnej klauzuli producenckiego kontraktu. Kontrakt do M jak miłość, wymagał uzyskania przychylności oglądaczy dla niemców i gejów, wiec wereś z łepko zatrudnili bogatego ciamajdę sztefena i kochającego inaczej grzesia, a obaj słodziutcy i filantropią nasyceni, ze do rany przyłożyć. Oglądaliśmy z uwagą czekając na przecieki z drugiego dna tego flagowca TVP, ale zakończono serial bo był zbyt grzeczny, a kryminalne wątki zbytnio przypominały przygotowywane sprawy na wokandę. .

Deprawować, gorszyć i zniesmaczać w rodzinie serialowej, a nawet wypróżnić się na środku salonu - jak Niesiołowski w TVTrwam - to już wypada, by propagowaną walkę z rodziną lansować zgodnie z masońskimi wytycznymi płynącymi z brukselki: Kanalie popierać, swietosci szargać, sprawy proste komplikować i Demoralizować.

Kto dziś ma odwagę to wyznać?

Miłość Ci (nie) wszystko wybaczy
bo Miłość mój miły to (nie tylko) ja
Ostatnio zmieniony przez AnnaE 27 Maj 2013, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  

Coltrane

Wysłany: 10 Maj 2013, 22:32   

Michaś napisał/a:

Colcik to chyba M jak Miłość tu lansuje.

A co zawinił Rafałek, iż go Colcik ciachnął brzytwą?

Bredzisz aby bredzić ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 11 Maj 2013, 16:46   

PS.
Zapraszam do czytelni:
MAGAZYN NASZEGO DZIENNIKA
http://www.naszdziennik.p...mi-duchami.html
http://www.naszdziennik.p...ry-nagrody.html

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 11 Maj 2013, 23:44   

PSS.
Colcik, spróbuj pomyśleć słuchając dra Zbigniewa Hałata lub czytając ze zrozumieniem:

http://www.radiomaryja.pl...igniewHalat.mp3
Szczęść Boże!

W 68. rocznicę bezwarunkowej kapitulacji Niemiec, która zakończyła trwającą od 1. września 1939r. drugą wojnę światową, dobrze byłoby poświęcić odrobinę refleksji sprawie uporczywie marginalizowanych w XXI w. racji, dla których ta wojna z polskiej perspektywy była obronna, czyli sprawiedliwa. Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie krzywda Żydów definiowanych według pseudonaukowych założeń rasizmu, kontynuatorzy goebelsowskiej propagandy już dzisiaj mogli by odnotować sukces pokazujący Hitlera jako dobrego wujaszka Dolka, a za straty wojenne w skali globalnej obciążyć Polaków, bo nie chcieli ustąpić w sprawie wymyślonego jako pretekst do wrogich działań tzw. korytarza polskiego. Czym dla Niemców był „polnischer Korridor”, tym dla Polaków było województwo pomorskie. 5 maja 1939 r. reprezentujący polską rację stanu minister spraw zagranicznych Józef Beck powiedział w Sejmie: „Słowo “korytarz” jest sztucznym wymysłem, gdyż chodzi tu bowiem o odwieczną polską ziemię, mającą znikomy procent osadników niemieckich”.

Kto z grupy obecnie trzymającej władzę w Polsce odważył by się przeciwstawić polityce Niemiec? Trzeba dodać, że spośród wszystkich narodów Polacy mieli najwięcej powodów do walki z Bolszewią w koalicji z Niemcami z uwagi na świeże jeszcze tragiczne wspomnienia wojny polsko-bolszewickiej. Powody te zostały odrzucone za cenę nieznaną wcześniej w historii. Przy tym w przebiegu wojny własne powody do formowania oddziałów wiernych Hitlerowi znaleźli przedstawiciele prawie wszystkich narodów ówczesnej Europy, a Rosjanie, Ukraińcy i Białorusini rozkazy Niemców wykonywali ze szczególnym oddaniem i niebywałym okrucieństwem. Gdyby minister Beck w imieniu Polski wyraził zgodę na aneksję Gdańska przez III Rzeszę, na przecinającą nasze Pomorze eksterytorialną autostradę i linię kolejową, zapewne doszło by do eskalacji żądań niemieckich, do Anschlussu wywalczonego przez powstańców Śląska i pozostałych ziem, w których Niemcy chcieli utrzymać swój stan posiadania z czasów zaborów – bo przecież kompleksem buldoga, który co ugryzie, tego nie chce wypuścić z pyska nie jest dotknięta tylko Frau Steinbach – aż wreszcie do rzucenia na front wschodni walecznych Polaków, którzy po raz kolejny zdobyli by Moskwę, tym razem pod sztandarem niemieckich narodowych socjalistów.

Tak się nie stało. Chwała Bogu, tak się nie stało. Polskie flagi owszem zawisły, ale na kolumnie zwycięstwa Siegessäule w zdobytym przez Armię Czerwoną i Ludowe Wojsko Polskie Berlinie 2. maja 1945 r. , w okolicznościach, które niejednemu projektowi polityczno-finansowemu dzisiaj nie pasują, bo nie pozwalają czerpać korzyści z fałszowania historii. Pojawiające się tu i ówdzie sugestie, wzmianki i oskarżenia przypisujące Polakom współodpowiedzialność za zbrodnie Niemców i usuwające w cień wysiłek wojenny Polskiego Państwa Podziemnego oraz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie i Ludowego Wojska Polskiego, można by potraktować jako chorobliwe halucynacje, gdyby nie ewidentna użyteczność dogmatów neogoebelsowskiej propagandy dla interesów zasadniczo sprzecznych z polską racją stanu. Do tego wskazujących na Rosję jako większe zło, a tym samym wciągających nas w charakterze satelity w orbitę obcych interesów. Bomby, które ukarały Warszawę za nieposłuszeństwo stanowiły oręże zaczepne starego typu. Zabijały ludzi, niszczyły budynki. Pozostawiały stosy zwłok ludzkich i morze ruin. Obecne stosowana broń ma charakter bomby neutronowej. Ludzie znikają, budowle pozostają. Przydadzą się nowym mieszkańcom. Zza Odry słychać głosy niezadowolenia, że Polska dostarcza za mało siły roboczej. Za mało Polaków przyjeżdża na roboty, z mało się osiedla. Za mało, aby zastąpić niepokornych Turków w roli wzorowego składnika multi-kulti, gdzie w domu z dzieckiem można porozmawiać tylko po niemiecku. Tusk, z łaski Merkel kandydat na następcę Barroso, ma dużo na swoje usprawiedliwienie, przecież zrobił co mógł, aby uczynić z Polski miejsce nie nadające się do pracy i do zamieszkania. Przed bezrobociem i brakiem minimum cywilizacji na czele z brakiem ochrony zdrowia, wolności słowa i sprawiedliwości, uciekają już nie tylko najmłodsi, ale i ludzie w wieku 40 – 50 lat, lecz nie do Niemiec. Do tego jeszcze nadal z wielu Polaków wychodzi Drzymała, który ojcowizny nie porzuci. A to policzek dla Prusaków.

Produktem propagandy na miarę polskiego korytarza sprzed II wojny światowej, jest bez wątpienia urojenie pseudonauki pod nazwą antropogenne globalne ocieplenie i oparte na tym humbugu niemieckie ultimatum pod nazwą pakiet klimatyczno-energetyczny. Płacąc niebotyczne ceny za prąd i chorując z powodu życia w cieniu potwornych konstrukcji – wiatraków postawionych pod pozorem przetwarzania słabej w naszym kraju energii wiatrowej w energię elektryczną, zdajmy sobie sprawę z szeroko komentowanego w świecie faktu, że przed kilkoma dniami Zielone Radio Federalnego Urzędu ds Środowiska (Umweltbundesamt – UBA) nadało program na temat: ‘Dlaczego nie było żadnego ocieplenia klimatu przez ostatnie 15 lat?’.

W programie tym tamtejszy ekspert Henrik Kirchhof, stwierdził, że znaczący wzrost emisji dwutlenku węgla od roku 2000 nie spowodował przyrostu temperatury, co zaskoczyło naukowców. W imieniu zaskoczonych naukowców wypowiedział się prof. Jochem Marotzke z Instytutu Meteorologii im. Maxa Plancka w Hamburgu, który musiał przyznać, że modele opisujące ocieplenie klimatu w XX w. powstały w sytuacji braku pomiarów a nawet adekwatnych metod badawczych. Trzeba dodać, że z bogatej literatury przedmiotu wynika, iż aktywność Słońca w XX w. była najwyższa od połowy drugiego tysiąclecia po Chrystusie, a obecnie jest najniższa od 200 lat, co znacznie lepiej niż pseudonaukowe spekulacje tłumaczy zmiany temperatury w XX i XXI wieku. Żądanie przyjęcia przez Polskę pakietu klimatyczno-energetycznego można bez wątpienia porównać z ultimatum Niemiec w sprawie “korytarza polskiego”. Ciekawe, jaka to Norymberga czeka ideologów i wykonawców tej agresji, tym razem gospodarczej. Czyżby znowu Polacy mogli przetrwać dzięki interwencji siły mniejszego zła? A gdzie w Polsce można było znaleźć autorytety na miarę Józefa Becka? Nie teraz a wtedy, kiedy pseudonaukowa argumentacja zapoczątkowała ruinę naszego kraju.

Z Panem Bogiem

dr Zbigniew Hałat

Coltrane

Wysłany: 12 Maj 2013, 09:10   

Michaś napisał/a:

Colcik, spróbuj pomyśleć słuchając dra Zbigniewa Hałata lub czytając ze zrozumieniem:

5 maja 1939 r. reprezentujący polską rację stanu minister spraw zagranicznych Józef Beck powiedział w Sejmie: „Słowo “korytarz” jest sztucznym wymysłem, gdyż chodzi tu bowiem o odwieczną polską ziemię, mającą znikomy procent osadników niemieckich”.

Kto z grupy obecnie trzymającej władzę w Polsce odważył by się przeciwstawić polityce Niemiec?

Pisała o tym AnnaE, ale Ty jak to Ty, zdaje się tego nie zauważasz, a teraz każesz mnie czytać ze zrozumieniem. Zwyczajnie próbujesz robić z nas głupków. Zaiste, chwalebne to zachowanie. W dodatku Oxygen wyzwał Becka od żydomasonów etc.

To wy nie umiecie żyć w zgodzie z innymi, i zarzucacie innym rożne bezeceństwa. A potem okazuje się że w niektórych kwestiach myślicie podobnie. No ale z nas trzeba robić wrogów i niedouczonych ignorantów ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 12 Maj 2013, 22:09   

Colcik, AnnyE unikam z wiadomych przyczyn, a propagowanie czytelnictwa jest cnotą. :-D

oxygen

Wysłany: 12 Maj 2013, 22:51   

Coltrane napisał/a:
W dodatku Oxygen wyzwał Becka od żydomasonów etc.

Oxygen nie wyzwał Becka, tylko przedstawił historyczne fakty, o których milczy koszerna Viki.
Beck po wybuchu II W umknął do Rumunii i tam zaszył się wśród swoich do śmierci. Wiadomo, że dla uciekinierów wojennych z Polski Rumunia stanowiła kraj tranzytowy. Beck został ponieważ skupisko emigrantów z Polski - Bukowinę zamieszkiwali Żydzi polskiego pochodzenia.
Cytat:
Nie bez znaczenia jest tez to, ze Kaczyński podaje w dla WPROST, ze Neyli Jasiewicz, stryjenka, w okresie miedzy wojennym był lekarzem na dworze króla Rumunii. Czyż to nie potwierdza skąd byli Jasiewiczowie vel Jasiewiczowie? Inna sprawa – Kaczyński twierdzi, ze Jasiewiczowie byli dobrymi znajomymi Józefa Becka, ministra Spraw Zagranicznych. W tym miejscu trzeba zaakcentować, ze Józef Beck był Żydem rumuńskiej prowinencji (zresztą zmarł w Rumuni, rzekomo – jak podają sami Kaczyńscy- na rekach Neyli Jasiewicz) kalwińskiego wyznania.

http://radtrap.wordpress....-i-watpliwosci/

Na wszystko, co przedstawiłem można znaleźć potwierdzenie w necie, tylko:

Cytat:

Nic tak nie roz­budza le­nis­twa, jak jałowe rozmowy.
Lew Tołstoj
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 13 Maj 2013, 13:02   

W ramach czytelnictwa:

Monika Olejnik i wędkarz

Prowokacja się nie udała. Brudziński powiedział nie to, czego pani redaktor oczekiwała

Idzie sobie człowiek brzegiem rzeki i widzi przed sobą łowiącego ryby wędkarza.

Myśli sobie człowiek – podejdę i zapytam, czy mu biorą? Jak odpowie, że biorą, to mu powiem – takiemu ch…. to zawsze biorą! A jak odpowie, że nie nie biorą, to mu powiem – takiemu ch… to nigdy nie biorą!

Podchodzi i pyta – biorą?

A wędkarz na to – sp….dalaj!

Monika Olejnik przesłuchuje Joachima Brudzińskiego. I w te i wefte, prawy do lewego, lewy do prawego, cztery ognie pytań, wybuchło – nie wybuchło, wierzy – nie wierzy, zamach – nie zamach.

Aż w końcu, sądząc że Brudziński jest już dostatecznie przysmażony i powie coś, co będzie można tygodniami rozciągać i rozprowadzać, wypaliła:

- To kto nam zabił prezydenta, ruscy?

A Brudziński ze spokojem – to idiotyczne pytanie…

(test na AnneE)

[ ZAMKNIĘTY ]