ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
17 Sierpień 2009, 13:12
Zatopić platformę-to nie są słowa o. Tadeusza Rydzyka CSsR
Autor Wiadomość
robot

Wysłany: 1 Luty 2007, 15:00   Zatopić platformę-to nie są słowa o. Tadeusza Rydzyka CSsR [Cytuj]

Osobiście już mi to zbrzydło. Powielanie faktów medialnych stało się specjalnością mediów polskojęzycznych. Od Gazety Wyborczej na czele aż po TVP - TVN. Dosyć kłamstwa!
Ostatnio zmieniony przez admin 10 Październik 2009, 13:09, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Gość

Wysłany: 1 Luty 2007, 15:01    [Cytuj]

A co to za ciekawa nowomowa? fakt medialny i tak pozostaje faktem

jeden z czytelnik?w
Gość
Wysłany: 1 Luty 2007, 15:01    [Cytuj]

Obawiam się, że przedmówca nie zrozumiał sensu wypowiedzi petrosa. O ile ja dobrze zrozumiałem, petros mówi o 'fakcie medialnym' w sensie takim, że ten 'fakt' nie zaistniał w rzeczywistości, a jedynie w formie nieprawdziwej informacji podanej i powielanej przez media. Aby uniknąć nieporozumienia, być może należałoby użyć cudzysłowu, czyli pisać o 'fakcie' medialnym.

liberal
Gość
Wysłany: 1 Luty 2007, 15:02    [Cytuj]

Zrozumialem doskonale, jednak internet nie daje mozliwosci nacehcowania emocjaonalnie, np w sposob ironiczny, swojej wypowiedzi.

franek
Gość
Wysłany: 1 Luty 2007, 15:02    [Cytuj]

Platformy nie trzeba topic bo ona sama zatonie.Liderzy tej partii to ludzie skorumpowani. Pomimo ze maja ogromne poparcie w mediach zagraniczntch,Polacy w wiekszosci nie dali sie otumanic i chwala im za to.Trzeba jednak sobie uswiadomic ,ze walka o POLSKE jeszcze sie nie skonczyla.

Pan Ka?u?a
Gość
Wysłany: 7 Luty 2007, 16:50    [Cytuj]

zawsze mnie ciekawi jakim to siłom OPŁACA się walczyć o nasz biedny kraj...

bo przecież te wszystkie skorumpowane bydlaki robią to dla zysku, nie?

VERSAILLES
Gość
Wysłany: 11 Luty 2007, 14:56    [Cytuj]

Platforma Ob.sama tonie i nie trzeba jej zatapiać,tonie nieubłaganie dzięki takim miernotom przywódczym jak p.Tusk,Komorowski,Niesiołowski i paru jeszcze innych,którzy do dzisiaj nie pojęli że przegrali wybory tak do parlamentu jak i prezydenckie.Każdy szeregowy członek tego ugrupoeania i chyba nie tylko szeregowy,który ma jeszcze trochę" oleju w głowie ",widzi już jaką destrukcyjną politykę uprawiają ci panowie dla dobra Polski,jak przedkładają interesy obcych państw nad interesy polskie.Pytam w jakim kraju i która partia czy ugrupowanie przedkłada interes Polski nad interes własnego państwa,narodu?Jak tak można?Przecież ta nieustająca OBSTRUKCJA do wszystkiego co polskie,nawoływanie do wstydzenia sie Polski, musiało zaowocować odwróceniem się społeczeństwa od tego ugrupowania ,nawet tych liberalizujących obywateli.Przecież każdy widzi i rozumie,o ile potrafi myśleć własnum rozumem a nie np.GW,czy innymi polskojęzycznymi mediami, że to co uprawiają liderzy PO,niszczy i rozbija to ugrupowanie.Nikt więc nie musi zatapiać tego ugrupowania ONO SAMO ZATONIE i oby jak najszybciej.

LOLEK
Gość
Wysłany: 6 Marzec 2007, 17:30   KTO TONIE [Cytuj]

TONIE PIS ZE ZŁODZIEJAMI I UBEKAMI Z SAMOOBRONY, KTÓRYCH JEST ZAKŁADNIKIEM. A WSZTSTKO ŻEBY JAK NAJDŁUŻEJ UTRZYMAĆ SIĘ PRZY WŁADZY

AnnaE

Wysłany: 7 Marzec 2007, 11:57    [Cytuj]

Ja widzę, że w koalicji nadal dobrze się mają. Premier ma najwyraźniej dużą moc przekonywania. Kolejny raz po burzy na morzu mamy chwilę ciszy. Nie ma się co lękać. Dadzą radę. Najważniejsze, że gospodarka ma się dobrze.

PO chciała być konstruktywną opozycją, ale tą swoją konstrukcję skrywa gdzieś nieśmiało w tajemnicy. Może jak wygra w następnych wyborach, to ukaże nam to cudo ku uciesze nas wszystkich? Zobaczymy. Czas mija nieubłaganie.
[Profil] [PM] [E-mail]

basia
Gość
Wysłany: 19 Marzec 2007, 17:21    [Cytuj]

Gospodarka ma sie dobrze. A ludzie? :-(

wilku11
Gość
Wysłany: 10 Lipiec 2007, 20:40    [Cytuj]

Żal mi was... Cała polska was atakuje tylko wy mohery i młodzież radia Maryja bronicie Polski jakie to szlachetne.

Dobrze że walczycie z masońską telewizją która jest dziełem szatana :roll:

Giertych PiS i cała ta hałastra powinni z przyzwoitości się wycofać antysemici i faszyści

Co wam masoni i żydzi przeszkadzają???? :-?

Posłuchajcie choć chwilę co oni tam mówią oni wam "piorą mózgi"

AnnaE

Wysłany: 11 Lipiec 2007, 12:25    [Cytuj]

Wilku,

po pierwsze- Polska piszemy z wielkiej litery, bo to nazwa własna pewnego kraju nad Wisłą.

Być może dla Ciebie to nieistotne, bo nienawidzisz Polaków, ale skoro wszedłeś w nasze progi, to nie pluj na nas. Zwykła kultura tego wymaga. Przystopuj i napisz o co Ci głównie chodzi?

Poza tym nic Ci nie jest?
[Profil] [PM] [E-mail]

leon
Gość
Wysłany: 19 Sierpień 2007, 13:41   zatopic Platformę [Cytuj]

"Zatopić Platformę " z całą pewnością nie powiedział o.Rydzyk.Powiedziano tak w POLSATOWSKIM(tak,tak) programie -Bumerang.Widziałem ten program.Wzięli w nim udział mec.Markiewicz,v-ce szef Rady Etyki Mediów , i dziennikarz Wróblewski dawniej szef Newsweeka.

WJP
Gość
Wysłany: 27 Październik 2007, 19:13    [Cytuj]

Nie wierzę aby O. Tadeusz Rydzyk wtrącał się do polityki. Jako obywatel Polski i jako duchowny ma prawo zwracać uwagę na negatywne zjawiska we wszystkich dziedzinach życia społecznego i to bardzo trafnie robi. Jest to wielki patriota i wspaniały kapłan. To pycha i zazdrość małych ludzi usiłuje mu zaszkodzć. Te zakusy szatańskie są nam dobrze znane i nie trzeba się ich bać. Brawo Ojcze Tadeuszu, dzięki za odwagę. Brawo Radio Maryja, jestem z wami. Z okazji święta patrona Apostoła Judy Tadeusza życzę światła Ducha Świętego oraz wszelkiego bożego błogosławieństwa i powodzenia. Szczęść Boże. Ks. W.P.

[ ODPOWIEDZ ]