ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KŁOPOTY PRZY WCHODZENIU NA TĄ STRONĘ
Autor Wiadomość
KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Styczeń 2009, 11:35   KŁOPOTY PRZY WCHODZENIU NA TĄ STRONĘ [Cytuj]

Przy wchodzeniu na tą stonę zamiast strony wyświetla mi się taki tekst;

''''Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@informacje.int.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Ostatnio zmieniony przez admin 10 Październik 2009, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Krzysztof

Wysłany: 27 Styczeń 2009, 12:45    [Cytuj]

Jakieś licho zeżarło mi cały post. Mam dokładnie te same problemy, co Ty Kasiu. Pewnie jakiś pisuar przestrzelił furtkę na to forum. :evil:
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Styczeń 2009, 12:50    [Cytuj]

Cytat:
Jakieś licho zeżarło mi cały post. Mam dokładnie te same problemy, co Ty Kasiu. Pewnie jakiś pisuar przestrzelił furtkę na to forum.

Pies nie powinien gryźć ręki ,która go karmi.

Komu bardziej zależy na niezgodzie między nami PiS-wi czy Platformie, do kogo bardziej jesteśmy podobni.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 27 Styczeń 2009, 12:50    [Cytuj]

w takich wypadkach najlepiej dany post przed wcisnieciem "wyslij" skopiowac, wtedy na pewno licho nam nie zezre :-D
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Styczeń 2009, 12:55    [Cytuj]

A jeżeli to licho zeżre mi komputer, bo moje spalone dyski , to nie jest przypadek.

Nigdy nie pomyślałam , że mogę być dla kogoś zagrożeniem.

:cry:
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 12:54    [Cytuj]

Coraz częściej, nie można "wejść" na forum. Podaje komunikat, strona niedostępna! Dlatego też, nie mam moich rannych wpisów Pobudka dla forum. Po pewnym czasie, gdy już strona jest dostępna, to by na nią wejść, trzeba się ponownie logować! Ciekawe "skrzaty" czy kłopoty dostawcy?
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 13:36    [Cytuj]

Szanowny Adseniorze, te kłopoty nie omijają nikogo , spokojnie , nieraz tak już było, ale nic nam nie zaszkodzili. Więc trzeba wiedzieć ,że wiedza w rękach dobrych ludzi może wiele dobrego uczynić, a w rękach złych i głupich może też złe rzeczy zrobić, ale niekoniecznie oni muszą być ostatnimi. Do Admina proszę napisać.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 14:00    [Cytuj]

Kłopoty związane z wejściem na forum wynikają z tego że serwer się zawiesza, i stąd te problemy. Trzeba w takim przypadku odczekać, i próbować wejść ponownie po jakimś czasie. W każdym razie nie jest to jakieś celowe działanie kogoś z zewnątrz.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 14:57    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Kłopoty związane z wejściem na forum wynikają z tego że serwer się zawiesza, i stąd te problemy. Trzeba w takim przypadku odczekać, i próbować wejść ponownie po jakimś czasie. W każdym razie nie jest to jakieś celowe działanie kogoś z zewnątrz.

Dziękuję za odpowiedź.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 17 Wrzesień 2009, 08:31    [Cytuj]

A oto efekt wspólnej napaści dwóch totalitaryzmów na Polskę :

[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 17 Wrzesień 2009, 16:47    [Cytuj]

:-D
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 20:59    [Cytuj]

Kochani, czy u was też był kłopot z wejściem na forum? Wyświetlała się jakaś dziwna strona z reklamami?
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 21:01    [Cytuj]

Kochani czy i u Was był kłopot z wejściem na forum? U mnie wyświetlała się jakaś dziwna strona z reklamami.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 21:13    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
Kochani czy i u Was był kłopot z wejściem na forum? U mnie wyświetlała się jakaś dziwna strona z reklamami.

Czy takie się wyświetla :
Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/junkers/public_html/forum/common.php on line 232

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/junkers/public_html/forum/common.php on line 232

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/junkers/public_html/forum/common.php on line 232

Warning: require_once(./language/lang_/lang_sf.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/junkers/public_html/forum/includes/spider_friendly.php on line 34 ?
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 22:00    [Cytuj]

Nie ok. 1-2 zamiast forum wyświetlało się też coś z informacja "dla Polski" z reklamami. Było to i na Firefox i na IE.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]