ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wszystko gra?
Autor Wiadomość
Qrskitadzio
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 19:18    [Cytuj]

Witam

Amid napisał/a:
Niech Niepokalana będzie nam niezawodną pomocą.
A dla mnie pomocą będzie link do REGULAMINU FORUM. Czy ADMINISTRACJA może mi udzielić takiej informacji?

Bo każde poważne i obiektywnie zarządzane forum takowy regulamin posiadać musi, by nie było stronniczości przy decyzjach.

Czy ktoś mi wskaże link do REGULAMINU tego forum? Mam nadzieję, że nie mamy tu do czynienia z dzikim zachodem, gdzie szeryf z radą starszych decyduje co sobie wymyśli. Że to forum regulowane jest jakimś prawem/przepisami, że nie panuje tu bezprawie.

Coltrane

Wysłany: 3 Styczeń 2014, 13:34    [Cytuj]

Być może zdarzyło się komuś, że napisał długi tekst, a potem kliknął na "wyślij" i nagle bach, pojawia się okienko "zaloguj się" i cały tekst diabli wzięli. Aby do tego nie doszło, robię w ten sposób, że cały napisany tekst kopiuję, i w razie gdyby pojawiło się okienko "zaloguj się", to wówczas się loguję, i po zalogowaniu się do pustego okna wklejam skopiowany tekst, i sprawa załatwiona. w ten sposób oszczędzam sobie niepotrzebnych nerwów. Zdarzyło mi się boiwem kilka razy, że napisałem coś dłuższego, i potem pojawiło się coś takiego o czym pisałem powyżej, i myślałem, że wyjdę z siebie ... :mrgreen:

Nauczony doświadczeniem zabezpieczam się więc, kopiując napisany tekst. ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 3 Styczeń 2014, 13:43    [Cytuj]

Cytat:
Nauczony doświadczeniem zabezpieczam się więc, kopiując napisany tekst.

Ratuje też sprawę wciśnięcie "strzałki" wstecz tyle razy aż się pojawi napisany zapis w formularzu forum i natychmiastowe skopiowanie go a potem wklejenie ponowne ze schowka.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Styczeń 2014, 13:55    [Cytuj]

KASIA napisał/a:

Ratuje też sprawę wciśnięcie "strzałki" wstecz tyle razy aż się pojawi napisany zapis w formularzu forum i natychmiastowe skopiowanie go a potem wklejenie ponowne ze schowka.

No mnie nie zawsze to ratowało, czasami się udawało, ale w większości przypadków napisany tekst "nie wracał".
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]