Koty?

Lubię i potrafię :-)
gibiec.sandra

Post autor: gibiec.sandra » 8 listopada 2013, 10:13

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 listopada 2013, 10:29

gibiec.sandra pisze:[youtube]http://mega.kot.wrzuta.pl/film/6Y08uv2u ... awy_filmik[/youtube][/youtube]
Może lepiej skopiuj adres z paska u góry. W ten sposób łatwiej będzie dojść o jaki filmik chodzi.

A ja wrzucam filmik, który sam znalazłem ;-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-eNMeswsMyA[/youtube]

renataJ

Post autor: renataJ » 3 lutego 2014, 13:19

Drodzy miłosnicy kotów!

Szukam hotelu nad morzem, gdzie akceptowane są koty. Proszę o porady, które hotele nad morzem sa przyjazne dla naszych kociaków. Chciałabym, aby moje wczasy nad morzem przebiegły bezstresowo. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie. Jeśli to nie problem proszę napiszcie coś więcej. Z góry dziękuję.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 4 lutego 2014, 09:03

renataJ pisze:Drodzy miłosnicy kotów!

Szukam hotelu nad morzem, gdzie akceptowane są koty. Proszę o porady, które hotele nad morzem sa przyjazne dla naszych kociaków. Chciałabym, aby moje wczasy nad morzem przebiegły bezstresowo. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie. Jeśli to nie problem proszę napiszcie coś więcej. Z góry dziękuję.

Witam panią!
Mówiąc szczerze, to miłośnikiem kotów to nie jestem, lecz lubię zwierzęta. Szczególnie lubię psy i mam ich kilka.
Mieszkam nad morzem w Dałówku. Wydaje mi się, że większośc hoteli jest przyjazna zwierzętom. Dzisiaj liczy się klient. Przed wyjazdem wystarczy zatelefonowac i zapytac.

Serdecznie pozdrawiam i przesyłam link z piękną piosenką M. Kalagi "biegnij nad morze".
http://www.youtube.com/watch?v=DJF-3Dl0ou0

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 4 lutego 2014, 09:06

Syriusz pisze: Witam panią!
Mówiąc szczerze, to miłośnikiem kotów to nie jestem, lecz lubię zwierzęta. Szczególnie lubię psy i mam ich kilka.
Mieszkam nad morzem w Dałówku. Wydaje mi się, że większośc hoteli jest przyjazna zwierzętom. Dzisiaj liczy się klient. Przed wyjazdem wystarczy zatelefonowac i zapytac.
Tej Pani chodzi głównie o reklamę jej hotelu. Dzisiaj niestety, ale włażą z reklamami wszędzie gdzie się da, nie pytając wcale o pozwolenie na zamieszczenie tej reklamy.

sabinaL

Post autor: sabinaL » 4 lutego 2014, 12:13

Witajcie. Jakie urządzenia czyszczące do czyszczenia dywanów z kociej sierści polecacie? Mój odkurzacz nie daje rady.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 4 lutego 2014, 14:36

Szkoda wydawc pieniądze na niepotrzebny sprzęt, lepiej pozbyc się kotów. :-D

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 4 lutego 2014, 16:44

Syriusz pisze:Szkoda wydawc pieniądze na niepotrzebny sprzęt, lepiej pozbyc się kotów. :-D
Też uważam, że koty w domu to głupota. Koty są wredne i potrafią na złość obsikać całe mieszkanie. A potem jest tylko jeden wielki smród.

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 4 lutego 2014, 17:42

Pierwsze koty za płoty :mrgreen:

ODPOWIEDZ