ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
17 Sierpień 2009, 12:42
TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 29 Maj 2009, 10:08   TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

Program 2 TVP zawiesił emisję kolejnych odcinków podróżniczego programu Wojciecha Cejrowskiego "Boso przez świat". Powód? Podróżnik i publicysta wystąpił w spocie wyborczym Prawicy Rzeczypospolitej. Biuro prasowe TVP milczy na ten temat. Prawica Rzeczypospolitej, której obecność w telewizyjnej kampanii wyborczej w ocenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jest ograniczana, podkreśla, iż sprawa Cejrowskiego to dowód na cenzurę w mediach publicznych i kneblowanie ust dziennikarzom.

To po prostu skandal - od razu widać w czyich rękach jest tel-awizja :-/

więcej na : http://www.naszdziennik.p...529&id=po42.txt

oraz na : http://www.naszdziennik.p...529&id=po43.txt
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Maj 2009, 15:09    [Cytuj]

Coltrane

my TO już dawno wiemy,cenzura i TO nawet w necie TEZ,a pana Cejrowskiego

serd pozdrawiam,właśnie za Jego buntowniczą postawę

a telewizja...? TELEWIZJA KŁAMIE i już................
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Maj 2009, 15:11    [Cytuj]

a kneblowanie ust dziennikarzom..?

też znamy TO,jesli nie jest lisopodobnym,TO

nie ma zadnych szans...........no pozostaje jeszcze stokrotka i zakoPOdobny.... ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 30 Maj 2009, 14:44    [Cytuj]

sonia napisał/a:
a kneblowanie ust dziennikarzom..?

też znamy TO,jesli nie jest lisopodobnym,TO

nie ma zadnych szans...........no pozostaje jeszcze stokrotka i zakoPOdobny.... ;-)

Nie chciałbym być na miejscu Lisa - jak sprzedawczyk za psie pieniądze sprzedawać kłamstwa - taki ktoś jak Lis godny jest pogardy, i tylko na to zasługuje ...
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 31 Maj 2009, 12:56    [Cytuj]

Coltrane

przypomina się film Nocna Zmiana,wszak tam już lis POkazał swoją twarz,karierowicz

ot i już

i jeszcze sprzedajny...manipulator pierwszej klasy..a jeszcze TEjego "złe oczy"

"fachowcy" od mowy ciała

wiele mogli by powiedzieć na ten TEMAT......... ;-)

patrząc na niego(nie raz zmuszam się do tego)natychmiast mam przed oczami

NASZE,stare ULOTKI

"telewizja kłamie..."dobrze ze jeszcze mamy Radio Maryja i Telewizję TRWAM

ale i TO sld i Tuskwy już próbują ....zniszczyć....mam na myśli Następną Nocną Zmianę

w Sejmie

przegłosowanie nowej ustawy...........TO wielkie niebezpieczenstwo
[Profil] [PM] [E-mail]

Pawel33
[Usunięty]

Wysłany: 31 Maj 2009, 22:57   Re: TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
To po prostu skandal - od razu widać w czyich rękach jest tel-awizja :-/

więcej na : http://www.naszdziennik.p...529&id=po42.txt

oraz na : http://www.naszdziennik.p...529&id=po43.txt

Bardzo podobal mi sie program Cejrowskiego, szkoda ze zostal zdjety. A telewizja od paru miesiecy jest w rekach jak wiadomo ludzi z LPR, ktorzy mszcza sie na PiSie jak tylko moga. Ale jak widac nie tylko na PiSie nawet na ducha winnej Prawicy Rzeczpospolitej.

Trzeba skonczyc z TV publiczna raz na zawsze. Koniec abonentu i innych form platnosci dla giganta na glinianych nogach. TV publiczna przestala istbniec 2 lata temu calkowicie. Mialo byc wiecej informacji z regionow w poszczegolnych osrodkach TV a mamy tylko 3-4 godz slabiutkich informacji, a przez reszte dnia nadaje TVPINFO ktore jest smieszne i nie majace wiekszego celu. Tym czasem na rynki regionalne wchodza inne telewizje i podbijaja je. Np. TVN z kanalem TVN Warszawa nadaje tylko info z regionu i to w bardzo dobrej oprawie. Rzady SLD, PISU LPR I Samoobrony doprowadzily na ruiny telewizji publicznej.

Cytat:
"telewizja kłamie..."dobrze ze jeszcze mamy Radio Maryja i Telewizję TRWAM

ale i TO sld i Tuskwy już próbują ....zniszczyć....mam na myśli Następną Nocną Zmianę

Jask dobrze pamietam w nocy PiS w raz ze swoimi uposledzonymi koalicjantami przejal TVP, ale to tak na marginesie. A co do TV TRWAM I Radia Maryja to tez klamia, jak wszystkie media. Nie ma na swiecie mediow ktore nie ciagnelyby w swoja strona jest to czysta utopia. Kazdy robi tak by bylo mu dobrze.

POzdrawiam.

Coltrane

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 00:19   Re: TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

Pawelku33. weź lepiej mnie pisz, bo aż mdli od czytania steku bzdur takich ignorantów jak Ty ...

Nawet nie ma sensu pozdrawiac ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Pawel33
[Usunięty]

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 17:19   Re: TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Pawelku33. weź lepiej mnie pisz, bo aż mdli od czytania steku bzdur takich ignorantów jak Ty ...

Nawet nie ma sensu pozdrawiac ...

Wskaz miejsca w ktorym sa te niby bzdury.

a ja cie pozdrowie, bo jestem kulturalnyi dobrze wychowany. I nie mam zamiaru zachowywac sie ja faryzeusz.

Pozdrawiam.

Coltrane

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 20:09   Re: TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

No dobrze Pawelku33, pokaze Ci jedna bzdure :

Pawel33 napisał/a:
A co do TV TRWAM I Radia Maryja to tez klamia, jak wszystkie media. Nie ma na swiecie mediow ktore nie ciagnelyby w swoja strona jest to czysta utopia. Kazdy robi tak by bylo mu dobrze.

Proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie uważasz że RM i TRWAM kłamią. I proszę o podanie konkretnych przykładów. Bo jak nie masz konkretnych dowodów, to będę uważasz że przychodzisz tu po to by celowo mącić.
[Profil] [PM] [E-mail]

Pawel33
[Usunięty]

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 22:32   Re: TVP zdjęła z ramówki program Wojciecha Cejrowskiego [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
No dobrze Pawelku33, pokaze Ci jedna bzdure :

Pawel33 napisał/a:
A co do TV TRWAM I Radia Maryja to tez klamia, jak wszystkie media. Nie ma na swiecie mediow ktore nie ciagnelyby w swoja strona jest to czysta utopia. Kazdy robi tak by bylo mu dobrze.

Proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie uważasz że RM i TRWAM kłamią. I proszę o podanie konkretnych przykładów. Bo jak nie masz konkretnych dowodów, to będę uważasz że przychodzisz tu po to by celowo mącić.

Juz odpowiadam.Ano dlatego ze nie ma mediow ktore glosily by prawde. Dlaczego w tvtrwam do studia nie sa zapraszani ludzie ktorzy maja inne zdanie na jakis konkretny temat a tylko cico mowia jednym glosem? To wystarczy. Bo coz to jest za dyskusja w ktorej wszyscy cos mowia a druga strona nie moze sie wypowiedziec? Czyz to nie jest podswiadome wplywanie na odbiorcow? Czyli mowiac prostym jezykiem manipulacja. Kazda telewizja , gazeta czy radio nie sa czyste kazdy ma swoich mocodawcow, ktorzy mowia jak ma byc, taka prawda. I to samo jest w TV TRWAM I Radio Maryja . Malo tego oba te media mialy byc czysto katolickie a sa czysto polityczne.

Pozdrawiam.

Pawel33
[Usunięty]

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 22:36    [Cytuj]

I jeszcze jedna uwaga. Macilbym wtydygdybym krytykowal m,edia rydzykowe a bronil za wszelka cene innych. A jak zapewne przeczytales o tym ze media klamia odnioslem do wszystkich mediow. Wiec nie wiem gdzie tu jest macenie.

Coltrane

Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 23:11    [Cytuj]

pawelku33 - no to mam pytanie : czy istnieje dla Ciebie cos takiego jak : PRAWDA ?
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]