ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: KASIA
15 Lipiec 2009, 09:34
Pobudka dla forum
Autor Wiadomość
adsenior

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 05:18   Pobudka dla forum [Cytuj]

Strasznie późno to forum budzi się do życia, widomy to znak, że większość, zdecydowana większość p.t. Uczestników to młodzi ludzie. Ja też, jako młody człowiek lubiłem rano pospać, teraz zazwyczaj już przed piątą, siedzę przy maszynie. Tak jak pisałem rozpoczynam dzień od szklanki gorącego mleka /albo kompotu/ i oglądam jako pierwsze na maszynie e-wydanie Naszego Dziennika. Nieraz jeszcze tej, jednej z niewielu, prawdziwie polskiej gazety nie ma. Kawy nie piję, zawsze twierdzę, iż ona obiecuje więcej w zapachu niż w smaku, bardzo lubię herbatę, szczególnie wyrabiane własne mieszanki, ale to dopiero późnym rankiem. Kilka wpisów, na forum Wprost i ich serwisie zrobiłem. Stwierdzam i daję temu wpisy, że redakcja wprost, przyłączyła się do antykatolickiej krucjaty. No ale ktoś musi przeciwstawiać się tej antypolskiej i antykatolickiej propagandzie.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 05:56    [Cytuj]

Cytat:
Strasznie późno to forum budzi się do życia,

Na usprawiedliwienie tego że późno wstaję biorę nocne czuwanie na forum , bo czuwać na forum musi ktoś , by inny mógł wypocząć. Kawa faktycznie drażni zmysły .Wprowadza więc sympatyczną, ciepłą atmosferę zbliża ludzi.

Wiadomo że trzeba rozsądnie nie przesadzać, no i faktycznie podrażnia żołądek, czasami ręce się trzęsą..Więc z tego powodu trzeba uważać by nie przesadzić.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 07:02    [Cytuj]

Ależ ja nie mam nic przeciw kawie, napisałem tylko, że ona więcej obiecuje zapachem niż daje w smaku. Codziennie, między 6:30 a 6 robię kawę Żonie, która tak rozpoczyna dzień. Kawa oczywiście z mleczkiem lub śmietanką. Ostatnio, blisko miesiąc była u nas Córka, to Dziadek /ja/, robił dwie kawy, dwie różne kawy w/g gustów moich Sarn. Nie wiem czy w życiu wypiłem 5 kaw? Natomiast był okres, że piłem, ale zbożową, w pracy. Miłego dnia życzę, mimo poniedziałku. Jak pracowałem, bardzo nie lubiłem tego dnia.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 09:51    [Cytuj]

Ja też nie lubię poniedziałku,ale czasami można go jakoś zaskoczyć czymś by szybko przeminą. Najlepiej pracą by nie rozmyślać .
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 09:59    [Cytuj]

KASIA, [b]

witam,piekne

"ktoś czuwa,by inni mogli spać spokojnie"

dzięki CI za TO:)
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 13 Lipiec 2009, 10:02    [Cytuj]

adsenior,

witam:)

własnie jestem w trakcie lektury Naszego Dziennika i po

" Nocnej sesji...z Radiem Maryja" a wiec na mnie prosze nie liczyć,ze rano wstanę i bede "przytomna" bez Kawy...:)pozdr
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 04:38    [Cytuj]

Ciekawym, czy zapach, wspaniały zapach pieczonego chleba NA ZAKWASIE, obudzi FORUMOWE TOWARZYSTWO? Dzisiaj rozpoczynam dzień pieczeniem chleba.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 06:44    [Cytuj]

Panie i Panowie widząc zapał kulinarny adseniora, ;-) to jutro rankiem gdy ledwo zaświta,nasze sny przerwie zapach pieczeni, i bądź tu powściągliwy,skoro pokusy już z rana same nas znajdują.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 08:34    [Cytuj]

Nie Pani Katarzyno, ta się złożyło, iż kilka dni byliśmy z Żoną u Córki, dlatego też ciasto i chleb się w domu skończył, wczorajszy sernik, połowa schowana do zamrażarki. Chleb piekę z 1,5 kg mąki, kroję na cztery części i też na jakiś czas starcza. Ale już się zastanawiam, jakie ciasto, chyba w sobotę wartałoby upiec? Prawdopodobnie "biszkoptopodobne" z owocami. Piszę "biszkoptopodobne", bo klasyczny biszkopt, podobno najłatwiejsze ciasto na świecie mi nie wychodzi. Ponieważ Pan Sariusz tak ślicznie wita nowy dzień na forum, ja, przyznaję bez bicia, troszkę mu pozazdrościłem, a ponieważ wstaję chba pierwszy z PT. Forumowiczów, to też muszę coś miłego Towarzystwu napisać!
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 09:24    [Cytuj]

Oj kiedyś Syriusza nikt by nie pokonał. O piątej a nawet czwartej robił kawę,ale Sonia go okrzyczała że budzi nas. Ja mu też przypomniałam o tym że powinien jeszcze być w łóżku, więc trochę przysypia teraz. Myślę że słusznie bo sen opóźnia zmarszczki . Oczywiście nadmiar snu też może zabić. Mnie jednak pasuje z rana z jednej strony kawa, z drugiej sernik . Potem jeszcze oko zamknąć i boki nabierają kształtu. Dzisiaj już o szóstej byłam w sklepie .
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 16:29    [Cytuj]

pobudka była :)))

i TO bardzo miła

ale Syriuszowi i TAK wybaczam WSZYSTKO,nawet nocne godziny,bo godz 6 rano...TO jeszcze NOC....prawda?...:)

a ja dla odmiany

powiem na wszelki słuczaj....Dobrej Nocy...:)

mimo,że

NOC dla mnie TO tak akurat ..po 24...:)))sie zaczyna....
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 16:29    [Cytuj]

serd pozdr dla Areolita:))
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Lipiec 2009, 16:53    [Cytuj]

A ja już nic nie muszę, nie ma znaczenia, czy śpię o 12 w dzień czy o 12 w nocy. Ponieważ po śniadaniu, tak koło 9:30 ucinam sobie drzemkę, często również po obiedzie też "mrużę oko" to i o 4-5 rano już siedzę przy maszynie. Z przymrużeniem oka traktuję "skargi" szanownych Pań Forumowiczek, co do pobudek czynionych Paniom przez Pana Sariusza, sic! Mam okno na wschód, nie zasłaniam go ani zasłonką ani żaluzją, więc szczególnie latem, budzi mnie już słoneczko, ale zimą też wstaję o podobnej godzinie. Ponieważ Żona śpi w innym pokoju, moje poranne wstawanie jej nie przeszkadza, tylko jak wstawiam szklankę z mlekiem do mikrofali, to zamykam drzwi do kuchni, by końcowe sygnały jej nie obudziły.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 15 Lipiec 2009, 03:30    [Cytuj]

Witam wszystkich przemiłych p.t. Uczestników tego forum, niestety nie ma jeszcze e-wydania, naszego ulubionego dziennika. Patrząc na mapę radarową Polski, można powiedzieć, że dzisiejszy dzień, dla przeważającej części kraju, upłynie pod znakiem pięknej aury. Trchę frywolności, autorstwa mistrza fraszki, który jakiś czas mieszkał w Łodzi. /KTO?/

Równowaga

By równowaga nie była zwichnięta,

unosząc spódniczkę, spuszczała oczęta!
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 15 Lipiec 2009, 07:10    [Cytuj]

No to już lepiej nie kładźmy się na noc, bo już się nie będzie opłacało.

A może ten cały temat " Pobudka dla forum'

Przeniosę do działu “dla przyjaciół “, będzie kolo nas ?
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]