ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: KASIA
15 Lipiec 2009, 10:34
Pobudka dla forum
Autor Wiadomość
adsenior

Wysłany: 20 Lipiec 2009, 05:16    [Cytuj]

Czas zleciał jak szalony i ponownie mamy "nielubiany" dzień tygodnia. Na pocieszenie, dla całej Polski, pogoda powinna być dziś przyjemna, słoneczna ale bez afrykańskich upałów. Polecam lekturę dzisiejszego Naszego Dziennika, gdzie niezwykle intrygujące, oględnie mówiąc, jest zestawienie dwu informacji, o tym, że nierząd cudotwórcy zabrał fundusze na edukację NIEWIDOMYCH POLSKICH DZIECI a wspomógł finansowo "biedaków": szkopskiego wydawcę der Dziennik oraz duńskiego piwowara.

Coś z frywolności, JIS :

SUKCESY

Nigdy mi nie odmówiły

Te,które mi się śniły.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 05:20    [Cytuj]

No najgorszy, a może lepiej najmniej lubiany dzień tygodnia minął, dzisiaj pogoda w kropkę w kropkę będzie podobna do wczorajszej, w Naszym Dzienniku, jak zwykle dużo ciekawych artykułów, ale m/g mojej oceny, nie ma dziś jakiś szczególnie bulwersujących, oprócz przybliżenia, może młodym osobom, pierwszego wielkiego złodzieja naszego majątku, jakim był koleś cudotwórcy, jak również jak to bezpieka zakładała partię POkracznych.

Chwilka frywolności, z teki JIS:

Współczesna Penelopa

Zdradzając męża jeden ścieg robiła,

Na imieniny dywan mu wręczyła.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 22 Lipiec 2009, 06:46    [Cytuj]

No i proszę, tydzień zaczyna "lecieć z górki", wszak już środa. Pogoda dla większości Polski będzie dzisiaj przekropna, ale to chyba nic dziwnego tego lata? Z niezwykle ciekawego wydania Naszego Dziennika, polecam szczególnie dwa artykuły:Prof. Ryby, Rodzina Bierutów, tytuł wszystko wyjaśnia, oraz artykuł pani Ambroziak Cepem i piorem, o kolejnych atakach na dzieło o.Rydzyka, do którego aktywnie włącza się TVP. Owoce na drzewach ślicznie dojrzewają, wczoraj Syn wziął z naszej brzoskwini dwie foliówki dorodnych owoców.

Pora na krotochwilę, jak zwykle z teki JIS:

JA I AMOR

Kiedy przechodzi ładna dziewczyna-

Zaraz mi Amor łuk napina.

ps. jadę dzisiaj do warszawskiego mieszkania Córci, ponieważ przed dłuższym wyjazdem powyłączała media, w centrum stolicy zrobiła się okropna głusza. Na wszelkie pienia pochwalne, pod moim adresem, odpowiem po powrocie, gdyż nie przypuszczam by taki miły jak ja człeczyna spotykał się z krytyką /niezłe co? no ale jak nie ma mnie kto chwalić to choć sam się pochwalę!/.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 24 Lipiec 2009, 05:43    [Cytuj]

Witam całą wielce szanowną "FERAJNĘ", najpiękniejszy, dla wielu dzień tygodnia, koniec roboty, dwa dni laby. Może należy wspomnieć, iż jest to dzień modlitwy Muzułmanów? Z ciekawszych artykułów dzisiejszego Naszego Dziennika, polecam artykuł prof. Nowaka, o familii Kraśków. Czas na "krotochwilkę", jak zawsze wraszka JIS:

Rzekła lilia do motyla:

"Nikt nie patrzy.Niech pan zapyla".
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 25 Lipiec 2009, 05:28    [Cytuj]

No i kolejny dzień kota, jak mawiały moje dzieci, gdyż był to krótszy dzień nie tylko pracy, ale ich pobytu w przedszkolu. Duża część Polski pod Karpatami chmur, szczególnie część południowo wschodnia, w ciągu dnia bedą się przesuwały nad przeważającą część kraju.

Frywolności mistrza JIS:

Do wyboru

Albo wianek,

Albo Janek.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 26 Lipiec 2009, 05:02    [Cytuj]

Niedziela, dzień Pana, niestety nie przywita nas, na większości kraju uśmiechem słońca.

Jak zwykle krotochwilka, autorstwa JIS, z uwagi na niedzielę mniej erotyczna.

Mój najmilszy radca

(fraszka na żonę)

Nawet gdy chcę ją zdradzić,

To muszę się jej radzić.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 27 Lipiec 2009, 05:46    [Cytuj]

Niestety, ale ten poniedziałek, rozpoczyna długi , bo pięciodniowy okres pracy, a tu człowiek, wzorem niektórych uczestników, chcieli by już mieć labę. No choć to ten "nielubiany poniedziałek" słońce do większości Rodaków się uśmiecha i będzie się uśmiechało. Tylko pobrzeże szczególnie od Szczecina do Koszalina, Łeby, przykryte cienką warstw chmur sączących "kapuśniaczek". Pora na krotochwilkę z teki mistrza JIS.

ZAWSZE TO SAMO

Już od czasów Adama,niestety,

Bokiem mężczyznom wychodzą kobiety.
[Profil] [PM] [E-mail]

longinus9

Wysłany: 27 Lipiec 2009, 06:14    [Cytuj]

Witam Przyjaciół

Witam Panie i Panów, szczególnie Syriusza, który raczy nas dobrą kawą i dodatkami w postaci ciasta, ciasteczek, lodów i innych łakoci.

Witam Pana adseniora rannego ptaszka, który budzi swym "śpiewem" społeczność forum. Witam osoby na forum o pewnych nickach, które ukazują się lecz nie wiemy kto za tym się kryje. Witam obrażonych i na Kościół i na Polskę aby zobaczyli, że można kochać choć czasem trudno..

Zapraszam na gorącą herbatę z pigwą

Szczęść Boże na cały dzień

pozdrawiam

Longinus9
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 27 Lipiec 2009, 07:33    [Cytuj]

Dzień dobry Panie Longinus. Czy był Pan w Arturówku, by nabrać krystalicznej wody, ze źródełka św. Antoniego, widząc , że proponuje Pan, P.T. Forumowiczom, zimną wodę dla ochłody, uważałem, że ta od św. Antoniego będzie najlepiej reprezentowała nasze miasto.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 05:45    [Cytuj]

Wtorek winien być ładnym, słonecznym dniem dla większości Polaków, z temperaturami charakterystycznymi dla lata w naszej Ojczyźnie, nie afrykańskimi upałami.

Krotochwilka, z teki mistrza JIS

POZNANIE

Wiatr halny ci sukienkę zarzucił na głowę

I w ten sposób poznałem twą lepszą połowę.
[Profil] [PM] [E-mail]

longinus9

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 05:58    [Cytuj]

Kiedy ranne wstają zorze... Tobie Wszystko

Witajcie Przyjaciele

Dzisiaj zapraszam na wodę z Arurówka ze źródełka od św.Antoniego. Moja żona bardzo

kocha tego świętego bo gdy się do Niego uśmiechnie to odnajdzie wszystko co zagubione..

pozdrawiam

Szczęść Boże na cału dzień

Longinus9
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 06:17    [Cytuj]

Ciszę się, że swojak z miasta Łodzi, zaproponował innym uczestnikom wspaniałego forum, to co nie tylko najlepsze, z wód, ale co najzdrowsze. Czyżby Pana Żona, nasłuchała się , bez podtekstów, Ordonki?
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 11:23    [Cytuj]

Dobrego Dnia :-)
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 11:25    [Cytuj]

longinus9,

piękne powitanie,DNIA :-)
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 28 Lipiec 2009, 12:58    [Cytuj]

sonia napisał/a:
Dobrego Dnia :-)

Czyżby dopiero Pani Sonia wstawała o takiej porze? I jeszcze jedno, by równowaga nie była zwichnięta jeden robi pobudkę "ZORZAMI" a drugi KROTOCHWILAMI.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]